GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bojaner 5486149

nr 548 6149

Bojaner

ett par, grönglaserad keramik, Kina, höjd: 15 cm

Kondition: skada; spricka; repa; nagg eller slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 16:26:57